Alert: Your browser does not support full functionality of our app and you may experience certain errors. We recommend that you use Chrome, Firefox or Internet Explorer Edge instead.

Aixeta

The Aixeta BLOG

  • 124
    Subscribers

Comencen les Beques a la creació 2023!

Llistat de tots els inscrits a les Beques a la creació 2023: comença el concurs!
Aquesta passada nit s'han tancat les inscripcions a les Beques a la Creació 2023, i a partir d'avui comença el concurs! Us deixem tots els projectes culturals, comunicatius i esportius que, fins el dimarts 30 de gener de 2024, opten a les 4 ajudes econòmiques: 1 de 500€ (a sortejar pels qui sumin 50 mecenes nous), 1 de 300€ (a sortejar pels qui sumin 30 mecenes nous) i 2 de 100€ (a sortejar pels qui sumin 10 mecenes nous).

  1. Pere Pèries: https://pere-peries.aixeta.cat
  2. La Vaca Paca: https://la-vaca-paca.aixeta.cat
  3. Éssers: https://rumba-als-carrers-de-barcelona.aixeta.cat
  4. Dev.Id: https://devid.aixeta.cat
  5. Meritxell Gené: https://meritxellgene.aixeta.cat
  6. Suros: https://suros.aixeta.cat
  7. Yuri: https://yuri.aixeta.cat
  8. Enric Bautista: https://bautistaenric.aixeta.cat
  9. marc_poesia: https://marcpoesia.aixeta.cat
  10. Lia Sampai: https://lia-sampai.aixeta.cat
  11. Cia. La Justa: https://teatrelia.aixeta.cat
  12. Baldufes: https://baldufes.aixeta.cat
  13. El Pony Pisador: https://elponypisador.aixeta.cat
  14. Mariano Camarasa: https://wwwmarianocamarasacom.aixeta.cat
  15. David Zauberei: https://david-zauberei-hipnosis-real.aixeta.cat
  16. músicaxllegir: https://musicaxllegir.aixeta.cat
  17. Edicions Secc: https://edicions-secc.aixeta.cat
  18. Voralaigua: https://voralaigua.aixeta.cat
  19. Darth Segador: https://darthsegador.aixeta.cat
  20. Valenardat: https://valenardat.aixeta.cat
  21. Els Book Hunters: https://els-book-hunters.aixeta.cat
  22. Enrolats: https://enrolats.aixeta.cat
  23. Economista Insolvent: https://economista-insolvent.aixeta.cat
  24. SapsQue: https://sapsque.aixeta.cat
  25. Atlètic Capellades: https://atletickp.aixeta.cat
  26. Júlia Aubà: https://juliaauba.aixeta.cat
  27. Arnau Ferrer: https://arnauferrermusic.aixeta.cat
  28. Richy Llibres: https://richyllibres.aixeta.cat
  29. Esteve Rovira: https://erteam.aixeta.cat
  30. Cesk Freixas: https://ceskfreixas.aixeta.cat (no opta a guanyar cap premi)
  31. L'Aixeta: https://som.aixeta.cat (no opta a guanyar cap premi)